توضیحات درباره فروش هنرهای دستی :


صنایع دستی یکی از ارزنده ترین دارایی های ما ایرانیان است. میراثی فرهنگی که نشان آن در تمام شهرهای این سرزمین وجود دارد و در عین حال حد و مرز جغرافیایی ندارد. در همدان، یزد، تبریز، کرمان، نیشابور، اصفهان و دیگر شهرهای کشور نمونه های مختلف آن را می توانید ببینید. اما شهرها از هم فاصله دارند و نمی توان همیشه به آن ها برای خرید سفر کرد. محصولات هنری مختلف چون محصولات چرمی،جواهرات دست ساز، رشته های مختلف نساجی و بافت،سفال و سرامیک، معرق منبت و مشبک چوب، خراطی، قلمزنی،سنگ تراشی،بافت فرش و گلیم،سرمه دوزی،منجوق بافی، تکنیک های مختلف نقاشی و صدها رشته دیگراز جمله هنرهایی هستند که از دستان هنرمندان کشور عزیزمان می روید.
چه بسا هنرمندانی که در نقاط مختلف کشورمان آثار دستی بسیار منحصر به فردی را تولید میکنند وبه دلیل نبود بازار فروش مناسب برای عرضه هنرهای خود دچار مشکل می شوند و چه بسیار هنردوستان عزیزی که فرصت سفر به جای جای کشورمان را ندارند و برای خرید محصول هنری مورد نظرشان ناچارند وقت و هزینه زیادی بپردازند.
کانال فروش هنرهای دستی قصد دارد تا مرز جدیدی برای عرضه هنرهای دستی درتمام کشور باشد. این کانال با عرضه دست سازه های هنرمندان صنایع دستی سعی در حمایت از تولید ملی و مشاغل خانگی دارد.
کانال هنرهای دستی ازهنرمندانی که به تولید آثار هنری دستی می پردازند دعوت به همکاری میکند.
همچنین مدیر کانال ازعلاقه مندان به آثار هنری دعوت میکند ازاین نمایشگاه هنری آنلاین دیدن به عمل آورند و با خرید از آثار منحصر به فرد هنرمندان ایرانی گامی بلند برای ارتقاء هنر و فرهنگ و اقتصاد ملی کشور بردارند.
با تشکر از حسن انتخاب شما

https://telegram.me/handicraftsshoping

 

#صنایع_دستی #آثار #هنری #هنر #دستبند_مسی #چرم #آیینه_کاری #محصولات #کیف #گردن_آویز #سفال #سرامیک #قلم_زنی #معرق #منبت #بافت #فرش

#نقاشی #جواهرات


سایت iranich.com فقط تبلیغ کننده است و هیچ مسئولیتی نسبت به کانال های تبلیغ شده ندارد.
در صورت که کانال تبلیغ شده مغایر با قوانین می باشد، نام و آیدی آن را به [email protected] ایمیل نمایید.